O Polityce

Po filmie Sekielskich

Polityka

Chciałbym podzielić się z Państwem moimi przemyśleniami o głośnej ostatnio sprawie filmu braci Sekielskich i jego konsekwencjach. Po pierwsze, Kościół ma wprawę w wieloletnim tuszowaniu tego typu spraw i nigdy nie ujawni ich szczegółów nikomu z zewnątrz. Moim zdaniem „trefne” dokumenty już są spalone. Hierarchowie przyznają się tylko do przypadków ujawnionych i udowodnionych. Oczekiwanie od nich skruchy i pomocy w wyjaśnianiu spraw pedofilii to naiwność – to tak jakby lisom powierzyć prowadzenie śledztwa w sprawie kradzieży kur.

Polityka 21.2019 (3211) z dnia 21.05.2019; Do i od Redakcji; s. 106
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.