O Polityce

Konferencja w Szczytnie

Wyjaśnienie do wywiadu Ewy Wilk z dr. Sławomirem Jakimą

Polityka

W rozmowie Ewy Wilk z dr. Sławomirem Jakimą (POLITYKA 21) znalazł się fragment: „Planowano niedawno konferencję na ten temat w Szczytnie, w centrum szkolenia oficerów Policji. I w ostatniej chwili komendant rektor zrezygnował”. Otóż od 11 lutego 2017 r. – czyli od czasu, kiedy komendantem rektorem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie jest insp.

Polityka 22.2019 (3212) z dnia 28.05.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Konferencja w Szczytnie"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.