O Polityce

JUUL w UE

Wyjaśnienie do artykułu „Parapalacze”

Polityka

W artykule „Parapalacze” (POLITYKA 24) podałem błędną informację na temat niedostępności amerykańskich e-papierosów JUUL w Unii Europejskiej. W rzeczywistości od 2018 r. można je kupić w 10 krajach UE (ale nie w Polsce), zaś wkłady do tych urządzeń zawierają 20 mg/ml nikotyny lub mniej, czyli są zgodne z dyrektywą dotyczącą produktów tytoniowych.

Polityka 25.2019 (3215) z dnia 17.06.2019; Do i od Redakcji; s. 106
Oryginalny tytuł tekstu: "JUUL w UE"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.