O Polityce

Syndrom białego człowieka

Po lekturze Przypisów Redaktora Naczelnego

Warszawska manifestacja w obronie LGBT. Warszawska manifestacja w obronie LGBT. Grzegorz Krzyżewski/Fotonews / Newspix.pl

Redaktor naczelny POLITYKI Jerzy Baczyński pisze o reakcjach na przemoc, z którą spotkali się uczestnicy i uczestniczki marszu równości w Białymstoku („Zdjęcia tygodnia”, POLITYKA 31). Ocenia, że „dobry ton znaleźli występujący na protestacyjnym wiecu w Białymstoku przedstawiciele środowisk LGBT i szefowie trzech lewicowych partii szykujących się do koalicji”.

Polityka 32.2019 (3222) z dnia 06.08.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Syndrom białego człowieka"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.