O Polityce

Dopisek do pocztówki

Po lekturze artykułu „Pocztówkowy szał”

Polityka

To dobrze, że Mirosław Pęczak przypomniał współczesnym słuchaczom pocztówkę dźwiękową, uchodzącą już za relikt fonoprzeszłości (POLITYKA 31). Niedobrze, że napisał o niej tak, jak to sobie wydumał.

1. Presley nie widział na oczy pocztówki dźwiękowej, bo jej w Stanach Zjednoczonych po prostu nie było: pocztówka przywędrowała do nas na początku lat 60.

Polityka 32.2019 (3222) z dnia 06.08.2019; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Dopisek do pocztówki"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.