O Polityce

Wyjaśnienie

Po lekturze artykułu „Żona męża, mąż żony”

Polityka

W związku z artykułem autorstwa Anny Dąbrowskiej „Żona męża, mąż żony”, opublikowanym na łamach tygodnika POLITYKA nr 17/18 (3280) z dnia 24.04–7.05.2019 r., wyjaśniamy, że nie było naszą intencją sugerowanie, jakoby Wydawca dziennika „Fakt. Gazeta Codzienna” w jakikolwiek sposób faworyzował ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę. Wierzymy, że Wydawca „Faktu” kultywuje te same wartości wolnych i niezależnych mediów, które są fundamentem naszej codziennej dziennikarskiej pracy.

Polityka 32.2019 (3222) z dnia 06.08.2019; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Wyjaśnienie"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.