O Polityce

POLITYKA nieustająco numerem jeden

POLITYKA wciąż liderem sprzedaży

W lipcu, z wynikiem 92 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy, POLITYKA była najchętniej kupowanym pismem w segmencie. W lipcu, z wynikiem 92 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy, POLITYKA była najchętniej kupowanym pismem w segmencie. Polityka

Miło nam poinformować, że według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy również w lipcu POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. Z wynikiem 92 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy byliśmy najchętniej kupowanym pismem w segmencie, pozostawiając większość konkurencji daleko w tyle. Na drugim miejscu zestawienia ZKDP – ze średnią sprzedażą na poziomie 69 tys. egz. – znalazł się „Newsweek”. Na trzecim – tygodnik „Sieci”, który w lipcu sprzedawał średnio 39 tys.

Polityka 39.2019 (3229) z dnia 24.09.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA nieustająco numerem jeden"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.