O Polityce

Nagroda im. M.F. Rakowskiego: czekamy na zgłoszenia

Polityka

Już tylko do piątku 27 września przyjmujemy zgłoszenia do konkursu im. Mieczysława F. Rakowskiego na najlepszą pracę magisterską poświęconą czasom PRL. Do udziału zapraszamy zarówno świeżo upieczonych, jak i ubiegłorocznych magistrów. Swoje kandydatury mogą zgłaszać absolwenci studiów różnych kierunków i różnych uczelni – organizatorowi zależy, aby na PRL spojrzeć z różnych punktów widzenia i wedle różnorodnych perspektyw badawczych. Autor najlepiej ocenionej przez jury pracy otrzyma 15 tys.

Polityka 39.2019 (3229) z dnia 24.09.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.