O Polityce

O Kościele z autorami POLITYKI

Spotkanie z Joanna Podgórską i Pawłem Reszką

Polityka

W środę 2 października o godz. 18 zapraszamy na spotkanie z reporterami POLITYKI, autorami książek o polskim Kościele i polskich księżach: Joanną Podgórską („Spróchniały krzyż”) oraz Pawłem Reszką („Czarni”). Dyskusję w siedzibie redakcji POLITYKI przy ul. Słupeckiej 6 w Warszawie poprowadzi nasz publicysta Adam Szostkiewicz. Organizatorami wieczoru autorskiego są wydawnictwa: POLITYKA, Czerwone i Czarne oraz Wielka Litera. Wstęp wolny.

Polityka 39.2019 (3229) z dnia 24.09.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "O Kościele z autorami POLITYKI"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.