O Polityce

POLITYKA niezmiennie numerem jeden

POLITYKA wciąż liderem sprzedaży

W sierpniu bieżącego roku POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. W sierpniu bieżącego roku POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. Polityka

Miło nam kolejny raz poinformować, że według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy w sierpniu bieżącego roku POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. Z wynikiem 97,2 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy byliśmy najchętniej kupowanym pismem w segmencie (wzrost o 1 proc. w porównaniu do sierpnia 2018 r.). Na drugim miejscu zestawienia ZKDP – ze średnią sprzedażą na poziomie 73,7 tys. egz. – znalazł się „Newsweek”.

Polityka 43.2019 (3233) z dnia 22.10.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA niezmiennie numerem jeden"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.