O Polityce

Rzeczkowski nominowany

Nasz redakcyjny kolega nominowany do Nagrody Radia Zet

Polityka

Przed nami 15. edycja Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego, jednej z najbardziej prestiżowych nagród dziennikarskich w Polsce. Z dumą odnotowujemy, że wśród tegorocznych nominowanych znalazł się dziennikarz śledczy POLITYKI Grzegorz Rzeczkowski, autor książki „Obcym alfabetem. Jak ludzie Kremla i PiS zagrali podsłuchami”, za którą dostał nominację.

Z okazji 30. rocznicy uzyskania przez Polskę wolności kapituła wręczy w tym roku również nagrodę specjalną Dziennikarz Dekady, nawiązującą do nagrody specjalnej Dziennikarz XX-lecia, którą dziewięć lat temu otrzymał redaktor naczelny POLITYKI Jerzy Baczyński.

Polityka 43.2019 (3233) z dnia 22.10.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Rzeczkowski nominowany"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.