O Polityce

Sprostowanie

Polityka

Nieprawdą jest, że Griffin Real Estate sp. z o.o. lub jej właściciele w ramach prowadzonej działalności potrzebują dostępu do „ośrodka politycznego”. Nieprawdą jest zatem, że „Gryffin potrzebuje kogoś, kto zapewni dostęp do ośrodka politycznego, by zneutralizować zagrożenie polegające na tym, że właściciele Gryffina to kumple Rywina”.

Nieprawdą jest, że Adam Hoffman pracował lub pracuje na zlecenie Griffin Real Estate. Spółka Griffin Real Estate nigdy nie współpracowała z tą osobą w jakimkolwiek w zakresie.

Polityka 43.2019 (3233) z dnia 22.10.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.