O Polityce

Laureaci Nagrody im. Janiny Paradowskiej i Jerzego Zimowskiego

Tomasz Sekielski i Krzysztof Parchimowicz z Nagrodą Janiny Paradowskiej i Jerzego Zimowskiego

Tomasz Sekielski, laudatorki: Katarzyna Kolenda-Zaleska i prof. Ewa Łętowska, oraz Krzysztof Parchimowicz i Jerzy Baczyński. Tomasz Sekielski, laudatorki: Katarzyna Kolenda-Zaleska i prof. Ewa Łętowska, oraz Krzysztof Parchimowicz i Jerzy Baczyński. Jakub Ostałowski

Przedpremierowo, w otwierającym niebawem swe podwoje warszawskim Muzeum Woli Fundacja im. Janiny Paradowskiej i Jerzego Zimowskiego w ubiegłym tygodniu kolejny raz wręczyła nagrodę „za dzielność obywatelską” – przyznawaną w szczególności za odwagę w działaniach na rzecz dobra publicznego, praw obywatelskich i praw człowieka. W 2019 r. tym szczególnym wyróżnieniem uhonorowano Tomasza Sekielskiego, autora głośnego dokumentu o pedofilii w Kościele, oraz prokuratora Krzysztofa Parchimowicza, prezesa Stowarzyszenia (Niezależnych) Prokuratorów Lex Super Omnia.

Polityka 44.2019 (3234) z dnia 29.10.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Laureaci Nagrody im. Janiny Paradowskiej i Jerzego Zimowskiego"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.