O Polityce

„Dziennikarze dekady” – nominacje dla naszych autorów

Nasi autorzy (od lewej): Wiesław Władyka, Mariusz Janicki i Paweł Reszka. Nasi autorzy (od lewej): Wiesław Władyka, Mariusz Janicki i Paweł Reszka. Polityka

Z dumą odnotowujemy, że w gronie nominowanych do prestiżowego wyróżnienia Dziennikarz Dekady, towarzyszącego tegorocznej edycji Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego, znalazło się aż trzech autorów POLITYKI: Wiesław Władyka i Mariusz Janicki, czyli nasz publicystyczny duet, którego najnowsza książka „Brat bez brata” ukazała się niedawno nakładem POLITYKI, oraz Paweł Reszka, utytułowany reporter, szefujący działowi krajowemu naszego tygodnika. Nagroda, ustanowiona z okazji 30-lecia polskiej wolności, nawiązuje do wyróżnienia Dziennikarz XX-lecia, które w 2010 r.

Polityka 44.2019 (3234) z dnia 29.10.2019; Do i od Redakcji; s. 99
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.