O Polityce

Trap to nie rap

Po lekturze artykułu „Będąc młodym raperem”

Chciałbym doprecyzować kilka informacji zawartych w artykule Michała Klimko „Będąc młodym raperem” (POLITYKA 50). Mam 17 lat i chociaż nie mam wielkiego pojęcia o tzw. new schoolu, to jednak sądzę, że stwierdzenie: „Trap to nowy nurt w rapie”, jest krzywdzące.

Dlaczego? Bo w rapie chodzi o autentyczność. Autentyczność, której brakuje dzieciakom tworzącym banały, z którymi łatwo się identyfikować (każdy melanżuje, tylko jaka jest tego wartość?

Polityka 1.2020 (3242) z dnia 29.12.2019; Do i od Redakcji; s. 106
Oryginalny tytuł tekstu: "Trap to nie rap"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.