O Polityce

Przełomowa mapa

O wielkiej mapie Francji

Polityka

Z przyjemnością odnotowałem w pierwszym tegorocznym numerze POLITYKI artykuł związany z kartografią („Odkrycie Francji” autorstwa Tomasza Targańskiego). Podstawową jego zaletą jest przedstawienie historycznego i społecznego podłoża, na którym – za sprawą czteropokoleniowej rodziny Cassinich – powstała w XVIII w., topograficzna mapa Francji.

Polityka 4.2020 (3245) z dnia 21.01.2020; Do i od Redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Przełomowa mapa"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.