O Polityce

Język ambasadora

Po lekturze artykułu „Szeregowiec Lipski”

Z zainteresowaniem – z oczywistych przyczyn – przeczytałem artykuł Piotra M. Majewskiego „Szeregowiec Lipski” (POLITYKA 2). Na wstępie autor stwierdza, że prezydent Putin „wyjął z kontekstu” wypowiedź ambasadora Lipskiego dotyczącą postawienia pomnika Hitlerowi w razie, gdyby temu ostatniemu udało się załatwić zagadnienie żydowskie w drodze emigracji.

Polityka 4.2020 (3245) z dnia 21.01.2020; Do i od Redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Język ambasadora"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.