O Polityce

Polecam „Miotłę i krzyż...”

Po lekturze artykułu „Nowe Niderlandy”

Polityka

Prof. Piotr Oczko, autor książki „Miotła i krzyż. Kultura sprzątania w dawnej Holandii, albo historia pewnej obsesji”, z której korzystałem, pisząc artykuł „Nowe Niderlandy” (POLITYKA 5), nie został przeze mnie wymieniony w tekście. Za niedopatrzenie przepraszam, a czytelnikom tę świetną książkę bardzo polecam.

TOMASZ TARGAŃSKI

Polityka 8.2020 (3249) z dnia 18.02.2020; Do i od Redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Polecam „Miotłę i krzyż...”"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.