O Polityce

POLITYKA numerem jeden

POLITYKA niezmiennie liderem sprzedaży

Na początku tego roku POLITYKA kolejny raz odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. Na początku tego roku POLITYKA kolejny raz odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. Polityka

Miło nam poinformować, że nie tylko poprzedni rok zamknęliśmy z najlepszym wynikiem sprzedaży spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce, ale i ten rozpoczęliśmy równie udanie (mimo niezawinionych przez redakcję zaburzeń w kolportażu). Jak bowiem wynika z najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, z wynikiem ponad 90 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy POLITYKA kolejny raz odnotowała najwyższą sprzedaż w segmencie. Na drugim miejscu zestawienia ZKDP – ze średnią sprzedażą 68 tys.

Polityka 13.2020 (3254) z dnia 24.03.2020; Do i od redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA numerem jeden"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.