O Polityce

Marta Mazuś nominowana

Marta Mazuś nominowana do Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego

Marta Mazuś Marta Mazuś Leszek Zych / Polityka
materiały prasowe

Z dumą odnotowujemy, że w gronie tegorocznych nominowanych do Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za najlepszy reportaż literacki wydany w 2019 r. znalazła się również autorka POLITYKI Marta Mazuś – za książkę „Historie dziwnych samotności” (wyd. Wielka Litera).

Do XI edycji konkursu zostało zgłoszonych 135 pozycji (105 książek napisali polscy autorzy, 30 – zagraniczni), spośród nich wyłoniono 10 nominowanych tytułów. Najlepszy reportaż literacki roku 2019 powinien zostać ogłoszony na Gali Nagrody podczas Warszawskich Targów Książki zaplanowanych na koniec maja.

Polityka 13.2020 (3254) z dnia 24.03.2020; Do i od redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Marta Mazuś nominowana"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.