O Polityce

Kolejne wyróżnienie dla Marcina Bondarowicza

Wyróżniona praca Marcina Bondarowicza. Wyróżniona praca Marcina Bondarowicza. Marcin Bondarowicz

Rysunek współpracującego z POLITYKĄ ilustratora Marcina Bondarowicza został uznany za pracę, która najlepiej będzie promować otwarcie międzynarodowej wystawy poświęconej koronawirusowi: Overcoming The Epidemic. International Web Cartoon Exhibition. Wydarzenie zainicjowała jedna z największych chińskich organizacji promujących sztukę, a w szczególności rysunek oraz ilustrację, Red Man Art. Raptem w 15 dni do organizatora wpłynęło ok. 5 tys. prac rysowników z ponad 40 krajów – i mimo upływu terminu nadsyłania prace nadal wpływają.

Polityka 13.2020 (3254) z dnia 24.03.2020; Do i od redakcji; s. 91

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.