O Polityce

Życie w suszy

Po lekturze artykułu o suszy

Z zainteresowaniem przeczytałem rozmowę o suszy (POLITYKA 21). Pragnę dorzucić kilka uwag. Trawniki i przydomowe ogródki to nie problem. Kiedy zabraknie wody w Wiśle, zabraknie jej w kanałach doprowadzających wodę do elektrowni Żerań, Siekierki i Kozienice. Elektrownie staną, nie będzie więc prądu. Co to oznacza, doskonale możemy sobie wyobrazić.

Polityka 23.2020 (3264) z dnia 02.06.2020; Do i od Redakcji; s. 83
Oryginalny tytuł tekstu: "Życie w suszy"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.