O Polityce

Mąż kanclerz

Po lekturze artykułu „Mąż kanclerz”

Nazywam się Krych – Przemysław Krych, a nie, jak piszecie, Piotr. Przyznaję – tak, wpłaciłem na kampanię Szymona Hołowni. Transparentnie. Wpłaciłem, bo chciałem i mogłem. (…)

W tekście „Mąż kanclerz” (POLITYKA 21) Anna Dąbrowska i Joanna Sawicka wytykają mi, że wspierałem także Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach.

Polityka 25.2020 (3266) z dnia 16.06.2020; Do i od Redakcji; s. 83
Oryginalny tytuł tekstu: "Mąż kanclerz"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.