O Polityce

Nie łączyć z PFR

Po lekturze artykułu „Dmuchane obietnice”

Polityka

W artykule „Dmuchane obietnice”, pisząc o zmianach własnościowych w spółce Solaris Coach&Bus produkującej w podpoznańskim Bolechowie autobusy elektryczne, napisałem, że mniejszościowym wspólnikiem nowego właściciela, hiszpańskiego koncernu CAF, został Polski Fundusz Rozwoju. Okazuje się jednak, że nie został, bo CAF ostatecznie nie porozumiał się z PFR.

Polityka 26.2020 (3267) z dnia 23.06.2020; Do i od Redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Nie łączyć z PFR"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.