O Polityce

Edwin Bendyk nowym prezesem Fundacji Batorego

Edwin Bendyk prezesem zarządu Fundacji Batorego

Edwin Bendyk Edwin Bendyk Leszek Zych / Polityka

Z dumą odnotowujemy, że wieloletni szef działu naukowego POLITYKI pisarz i publicysta Edwin Bendyk został wybrany na nowego prezesa zarządu Fundacji Batorego – zastąpi na tym stanowisku ustępującego Aleksandra Smolara, który pracami Fundacji kierował od 1991 r.

„Misja Fundacji: wspieranie demokracji i społeczeństwa obywatelskiego, wciąż pozostaje aktualna, choć nieustannie zmienia się kontekst jej realizacji – mówi nowy prezes. – W coraz większym stopniu kształtują go, oprócz realiów politycznych i gospodarczych, procesy wywołane przez przemiany technologiczne i kryzys ekologiczny.

Polityka 28.2020 (3269) z dnia 07.07.2020; Do i od Redakcji; s. 97
Oryginalny tytuł tekstu: "Edwin Bendyk nowym prezesem Fundacji Batorego"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.