O Polityce

Średniowiecze w Gostyninie

Prawa człowieka w ośrodku w Gostyninie

Od 20 lat jestem wolontariuszką penitencjarną, byłam nauczycielką. Od ponad roku mam kontakt z „pensjonariuszami” Krajowego Ośrodka Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie. Orientuję się, jak funkcjonują tego typu domy w innych europejskich krajach. W żadnym cywilizowanym państwie nie byłoby możliwe funkcjonowanie ośrodka z takimi zasadami i rygorami jak w Gostyninie – gdzie, praktycznie rzecz biorąc, łamane są wszystkie prawa człowieka. Przecież to haniebne, że w demokratycznym i katolickim kraju w XXI w.

Polityka 28.2020 (3269) z dnia 07.07.2020; Do i od Redakcji; s. 97
Oryginalny tytuł tekstu: "Średniowiecze w Gostyninie"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.