O Polityce

List Ambasadora Rosji

List Ambasadora Rosji do Daniela Passenta

Felieton Daniela Passenta w ostatnim numerze POLITYKI bardzo mnie zaskoczył. Jest on doświadczonym i rozsądnym człowiekiem, jakże może więc w tak nieadekwatny sposób reagować na oczywiste bzdury, na które trafił na jakimś przypadkowym portalu, i przyjmować je za dobrą monetę, a nawet przedstawiać je czytelnikom jako przykład „rosyjskiej polityki historycznej”?

Polityka 39.2020 (3280) z dnia 22.09.2020; Do i od Redakcji; s. 82
Oryginalny tytuł tekstu: "List Ambasadora Rosji"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.