O Polityce

Poza spółką

Po lekturze artykułu o kłopotach spółki Metropolitan Investment

W numerze 36 POLITYKI ukazał się artykuł „Piramidy wciąż się kręcą”, w którym znalazł się m.in. dotyczący nas fragment: „Działalność Metropolitan Investment firmowały tuzy biznesu (wytłuszczenie redakcji). W radzie nadzorczej – wynika ze sprawozdań – zasiadał Andrzej Blikle, obok niego Krystyna Dziworska, profesor nauk ekonomicznych z Katedry Inwestycji Nieruchomości Uniwersytetu Gdańskiego”.

Polityka 39.2020 (3280) z dnia 22.09.2020; Do i od Redakcji; s. 83
Oryginalny tytuł tekstu: "Poza spółką"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.