O Polityce

Ex-centrum

Polityka

Jerzy Baczyński dobrze wyczuwa, moim zdaniem, nastroje czytelników POLITYKI, przyznając, że coraz częściej teksty o bieżących wydarzeniach politycznych traktujemy jak „przelewanie z pustego w próżne”. Jałowość sporów, dominacja spraw doraźnych i mało ważnych, a do tego coraz większa sztuczność tego politycznego spektaklu nużą i zniechęcają. Ostatnie tygodnie wzajemnego układania się w koalicji pokazały to bardzo dobitnie.

Dlatego inicjatywę zwiększenia na łamach POLITYKI udziału artykułów o sprawach trwalszych i poważniejszych – w szczególności w ramach zapowiedzianego cyklu „Ex-centrum” – uznać trzeba za potrzebną i oczekiwaną.

Polityka 41.2020 (3282) z dnia 06.10.2020; Do i od Redakcji; s. 91

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.