O Polityce

Rosja uczy historii Polski

W korespondencji z POLITYKĄ ambasador Rosji Sergey Andreev wezwał, by zamiast „reklamować tandetne fejki” na temat historii, zapoznać się z tekstami publikowanymi na stronie ambasady. Zapoznaliśmy się. Ich lektura wiele mówi o rosyjskiej wizji historii. Wymowa tekstów – podobnie jak ich tytuły (np. „Naszej historii nie wydamy w ręce nieprzyjaciół”) – świadczy, że w konfrontacji na polu pamięci, kto nie jest z Rosją, jest przeciwko niej.

Polityka 41.2020 (3282) z dnia 06.10.2020; Do i od Redakcji; s. 91

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.