O Polityce

POLITYKA niezmiennie numerem jeden

POLITYKA wciąż liderem sprzedaży

w sierpniu tego roku, z wynikiem 95,2 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy byliśmy najchętniej kupowanym pismem wśród tygodników opinii. w sierpniu tego roku, z wynikiem 95,2 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy byliśmy najchętniej kupowanym pismem wśród tygodników opinii. Polityka

Według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy w sierpniu bieżącego roku POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. Z wynikiem 95,2 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy byliśmy tym samym najchętniej kupowanym pismem wśród tygodników opinii.

Na drugim miejscu zestawienia – ze średnią sprzedażą na poziomie 80,3 tys. egz. – znalazł się „Newsweek”. Średnia sprzedaż egzemplarzowa pozostałych tytułów z segmentu była nieporównywalnie mniejsza i wynosiła: „Sieci” – 40,7 tys.

Polityka 44.2020 (3285) z dnia 27.10.2020; Do i od Redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA niezmiennie numerem jeden"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.