O Polityce

Listopadowy numer „Wiedzy i Życia” już w sprzedaży

Listopadowy numer „Wiedzy i Życia”. Listopadowy numer „Wiedzy i Życia”. materiały prasowe

Gorąco zachęcamy do sięgnięcia po najnowszy numer naszego naukowego miesięcznika. Temat okładkowy poświęcamy tym razem walce z rakiem. Jak długo nowotwory pozostaną najsurowszym wyrokiem losu? Być może sekret ich pokonania tkwi w połączeniu różnych metod leczenia. Pisze o tym Paweł Walewski w artykule „Z czym na raka”, traktującym przede wszystkim o nowoczesnych sposobach zwalczania zagrażających naszemu życiu zmian. W numerze przeczytają Państwo o wiarygodności testów wykrywających materiał genetyczny wirusa wywołującego Covid-19 oraz o tym, czy warto robić testy na przeciwciała.

Polityka 44.2020 (3285) z dnia 27.10.2020; Do i od Redakcji; s. 91
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.