O Polityce

Serce kobiety

Mam 22 lata i jestem studentką. Właśnie radosnym krokiem wchodziłam w dorosłe życie, właśnie w bujnej wyobraźni planowałam swoją przyszłość, gdy coś zmąciło spokój panujący dotychczas w mojej głowie. Bez względu na to, w co wierzę, co studiuję, skąd pochodzę i co jadło się na niedzielnym obiedzie w moim rodzinnym domu, widzę kiedyś siebie w roli matki. Nie jest istotne kiedy, wydaje mi się, że dużo ważniejszą sprawą jest, w jakim miejscu. Kocham Polskę, tu się urodziłam i tu chciałabym zostać pochowana.

Polityka 44.2020 (3285) z dnia 27.10.2020; Do i od Redakcji; s. 91
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.