O Polityce

Nie demonizujmy domów dziecka

Po lekturze artykułu „Oddane zapomniane” Joanny Cieśli i Marty Mazuś

Polityka

Po lekturze artykułu „Oddane zapomniane” Joanny Cieśli i Marty Mazuś (POLITYKA 44) chciałabym podzielić się swoją refleksją. Jestem psychologiem pracującym zarówno w domu dziecka, jak i w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie z rodzinami zastępczymi. Zgadzam się z główną tezą postawioną w tekście odnośnie do likwidacji domów dziecka, zgadzam się również z tym, że rodzina powinna być najlepszym środowiskiem wychowania dla dziecka, mam również pobożne życzenie, aby było więcej rodzin zastępczych.

Polityka 46.2020 (3287) z dnia 08.11.2020; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Nie demonizujmy domów dziecka"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.