O Polityce

Przezorny Cimoszewicz, cyniczny Morawiecki

Rafał Kalukin w artykule „Trzeba się bać” (POLITYKA 43) zestawia wypowiedź Włodzimierza Cimoszewicza (przezorny zawsze ubezpieczony) z cynicznym politykierstwem Mateusza Morawieckiego. W „moim” tygodniku znajduję owe zestawienie (porównanie?) nie pierwszy raz. Może więc teraz uda się na zawsze oddzielić postawy obu polityków. Premier Cimoszewicz rzeczywiście w czasie powodzi niepotrzebnie wtrącił znane przysłowie o przezorności.

Polityka 47.2020 (3288) z dnia 17.11.2020; Do i od Redakcji; s. 99

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.