O Polityce

Nagroda dla Marcina Bondarowicza

Nagrodzona ilustracja Marcina Bondarowicza. Nagrodzona ilustracja Marcina Bondarowicza. Marcin Bondarowicz / Polityka

Miło nam poinformować, że współpracujący z POLITYKĄ rysownik i ilustrator Marcin Bondarowicz zdobył srebrny medal w konkursie The 4th International Caricature Cartoon Contest Egypt – 2020, organizowanym przez Federation Cartoonists Organization oraz magazyn satyryczny „Cairocature”. Tematem tegorocznej edycji konkursu było hasło: „Bez sprawiedliwości nie ma pokoju (antynormalizacja)”. Nagrodzony rysunek pierwotnie publikowany był na łamach naszego tygodnika i stanowił ilustrację do

Polityka 3.2021 (3295) z dnia 12.01.2021; Do i od Redakcji; s. 83

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.