O Polityce

Ojciec poety

Po lekturze artykułu o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim

W noworocznym wydaniu POLITYKI przeczytałam artykuł autorstwa Aleksandry Żelazińskiej „Krzysztof Kamil Baczyński: Zderzenia z mitem”, a w nim fragment: „Krzysztof pozostawał pod wpływem ojca, krytyka literackiego Stanisława Baczyńskiego, legionisty, żołnierza batalionów »Zośka« i »Parasol«”. Stanisław Baczyński zmarł pod koniec lipca 1939 r.

Polityka 3.2021 (3295) z dnia 12.01.2021; Do i od Redakcji; s. 83
Oryginalny tytuł tekstu: "Ojciec poety"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.