O Polityce

Wyjaśnienie

Artykuł „Marka Iga” opublikowany w czasopiśmie POLITYKA o numerze 1/2 2021 z dnia 29 grudnia 2020 r. na stronie 67 zawiera nieprawidłowe informacje. Nie jest prawdą, jakoby Pani Paulina Wójtowicz obecnie była prywatnie życiową partnerką Andrzeja Placzyńskiego. Od kilku lat Pani Paulina Wójtowicz nie jest w związku z Andrzejem Placzyńskim.

PAULINA WÓJTOWICZ

Polityka 5.2021 (3297) z dnia 26.01.2021; Do i od Redakcji; s. 91
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.