O Polityce

Zamaskowane oszustwa

Polityka

Chciałem nawiązać do niedawnego artykułu Violetty Krasnowskiej „Maskarada” (POLITYKA 3). Tak się składa, że jestem importerem i dystrybutorem półmasek ochronnych. Biorąc pod uwagę skalę przekrętów i fałszerstw w ostatnim czasie, ucieszyło mnie, że ktoś podjął się tego tematu, ponieważ igranie z bezpieczeństwem, zdrowiem i życiem jest już przesadą, a ludzie, którzy oferują fałszywe produkty, pozbawieni są jakichkolwiek skrupułów.

Polityka 6.2021 (3298) z dnia 02.02.2021; Do i od Redakcji; s. 83
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.