O Polityce

Zakazane Zakopane

W reportażu Marcina Piątka „Zakazane” (POLITYKA 3) dotyczącym okresu zimowego na Podtatrzu w czasie pandemii pojawił się błąd. Otóż zaprzęgi konne z turystami nad Morskie Oko wyruszają z polany Palenica Białczańska, a nie – jak napisano – z Kalatówek. Co nie zmienia faktu, że także z tego miejsca jest możliwe dotarcie do największego jeziora po polskiej stronie Tatr (ale nie turystycznym zaprzęgiem).

Polityka 6.2021 (3298) z dnia 02.02.2021; Do i od Redakcji; s. 83
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.