O Polityce

Skuteczność Sputnika

Skuteczność szczepionki Sputnik V

Polityka

W 6. numerze POLITYKI w moim tekście „Unio, mamy problem” podałem informację, że skuteczność rosyjskiej szczepionki Sputnik V nie przekracza 60 proc. Szanowany magazyn medyczny „The Lancet” określił ją natomiast na poziomie 91,6 proc. Ta rozbieżność wynika z daty zamknięcia tego numeru POLITYKI – 1 lutego. „The Lancet” tę informację podał 2 lutego.

Polityka 8.2021 (3300) z dnia 16.02.2021; Do i od Redakcji; s. 83
Oryginalny tytuł tekstu: "Skuteczność Sputnika"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.