O Polityce

Mały Hofman: autosprostowanie

Polityka

W czasie kiedy spółka związanego z Solidarną Polską Oliwera Kubickiego przyjęła zlecenie od Ministerstwa Klimatu, na czele resortu stał Michał Kurtyka, a nie Michał Woś – jak napisałam w notce „Mały Hofman” (POLITYKA 19, s. 8). Za pomyłkę przepraszam.

Należy dodać, że kiedy firma Kubickiego pracowała dla resortu, to już wtedy sekretarzem stanu był w nim Jacek Ozdoba z Solidarnej Polski.

Polityka 20.2021 (3312) z dnia 11.05.2021; Do i od Redakcji; s. 90
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.