O Polityce

Polska w Afganistanie – czy rzeczywiście „Nic po nas nie zostało?”

Po przeczytaniu wywiadu z panem Piotrem Łukasiewiczem, byłym ambasadorem RP w Kabulu („Nic po nas nie zostało”, POLITYKA 19), o polskim zaangażowaniu w Afganistanie, chciałbym uzupełnić ten obraz, żeby nie pozostawiać czytelnika w przekonaniu, że polska obecność w tym kraju rzeczywiście nic mu nie przyniosła. Do pracownika humanitarnego nie należą oceny decyzji politycznych czy wojskowych.

Polityka 22.2021 (3314) z dnia 25.05.2021; Do i od Redakcji; s. 90
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.