O Polityce

Nie taki Microsoft mały

W artykule Martyny Bundy „Siwe rozwody” (POLITYKA 21) mowa jest o „niewielkiej firmie, w jakiej się poznali” Melinda i Bill Gatesowie. Otóż Melinda Gates dołączyła do Microsoftu w 1987 r. W momencie wejścia na giełdę w 1986 r. Microsoft wart był 750–800 mln USD. W połowie 1987 r. wartość firmy określona kapitalizacją rynkową sięgała 2–3 mld USD (po uwzględnieniu 136 proc.

Polityka 24.2021 (3316) z dnia 08.06.2021; Do i od Redakcji; s. 107
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.