O Polityce

Piesi pierwsi

Po przeczytaniu artykułu „Na pasach ma być jak w pasach” (POLITYKA 23) chciałbym podzielić się moimi uwagami.

Doczekaliśmy się zmiany w Prawie o Ruchu Drogowym; ustawodawca przyznał pieszemu pierwszeństwo jeszcze przed wejściem na pasy. Czy to dobrze? Przez wiele lat przejeździłem po Warszawie około miliona kilometrów. Zdarzeń drogowych, których byłem świadkiem bądź uczestnikiem, wystarczyłoby mi do napisania książki.

Polityka 28.2021 (3320) z dnia 06.07.2021; Do i od Redakcji; s. 99
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.