O Polityce

Bodnar, Jankowiak-Maik, Poczobut i Turski z Medalami Wolności Słowa

Medalem Specjalnym za bycie Świadkiem został uhonorowany nasz przyjaciel red. Marian Turski, szef działu historycznego POLITYKI. Medalem Specjalnym za bycie Świadkiem został uhonorowany nasz przyjaciel red. Marian Turski, szef działu historycznego POLITYKI. Malwina Dziedzic

W zeszłym tygodniu, w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, Fundacja Grand Press po raz pierwszy wręczyła Medale Wolności Słowa. Otrzymali je: w kategorii Instytucja – Adam Bodnar, były rzecznik praw obywatelskich, w kategorii Obywatel – Agnieszka Jankowiak-Maik, nauczycielka historii z Poznania, znana w sieci jako „Babka od Histy”, i w kategorii Media – Andrzej Poczobut, więziony dzisiaj przez reżim Łukaszenki korespondent „Gazety Wyborczej” w Białorusi.

Polityka 37.2021 (3329) z dnia 07.09.2021; Do i od Redakcji; s. 91
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.