O Polityce

Czytanie pod Pałacem

Od lewej: Bartek Chaciński, Dorota Masłowska i Aneta Kyzioł. Od lewej: Bartek Chaciński, Dorota Masłowska i Aneta Kyzioł. Leszek Zych / Polityka

5 września zaproponowaliśmy listę 20 książek, które wydają się najlepszymi przewodnikami po ważnych zjawiskach współczesnego świata, a ukazały się po polsku w ostatnim sezonie. Lektury wybierało jury w składzie: Małgorzata Rejmer, Tomasz Stawiszyński, Michał Sutowski, Weronika Szczawińska, a także Edwin Bendyk i Justyna Sobolewska (reprezentujący redakcję POLITYKI) oraz Tomasz Plata, pomysłodawca akcji nazwanej Międzynarodowym Czytaniem. To odpowiedź tygodnika POLITYKA i Teatru Studio na prezydenckie Narodowe Czytanie.

Polityka 38.2021 (3330) z dnia 14.09.2021; Do i od Redakcji; s. 99
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.