O Polityce

Joanna Solska laureatką Nagrody Lesława A. Pagi

Joanna Solska Joanna Solska Leszek Zych / Polityka
Nagroda przyznawana jest za wkład w rozwój polskiej gospodarki.

Miło nam poinformować, że dziennikarka ekonomiczna i publicystka POLITYKI Joanna Solska została laureatką Nagrody Lesława A. Pagi, współtwórcy Giełdy Papierów Wartościowych, przyznawanej przez fundację jego imienia „przedsiębiorcom, działaczom gospodarczym i publicznym oraz instytucjom, wyróżniającym się dynamicznym i skutecznym działaniem oraz rzetelnością i zachowaniem najwyższych standardów etycznych. Bez politycznych wskazań, ale z uznaniem za wkład w rozwój polskiej gospodarki”.

Fundacja im. Lesława A. Pagi jest jedną z najdłużej działających organizacji pozarządowych zajmujących się edukacją. Wyszukuje – głównie wśród uczniów liceów, techników, studentów oraz absolwentów uczelni wyższych – osoby szczególnie uzdolnione, mające predyspozycje i ambicje, aby zostać gospodarczymi czy publicznymi liderami jutra. Współpracuje z ponad 300 przedsiębiorstwami oraz instytucjami, dzięki którym może zaproponować młodym ludziom interesujący mentoring, staż czy program edukacyjny. Czyli, jak mówi Ewa Paga, prezeska fundacji – pokazać stypendystom możliwości, jakie daje im współczesny świat.

Polityka 40.2021 (3332) z dnia 28.09.2021; Do i od Redakcji; s. 99
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama