O Polityce

Dzieje Niemców

Panel odbędzie się 4 października o godz. 17 w Oratorium Marianum na Uniwersytecie Wrocławskim. Panel odbędzie się 4 października o godz. 17 w Oratorium Marianum na Uniwersytecie Wrocławskim. Polityka

Redakcja POLITYKI oraz Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszają na spotkanie poświęcone tematowi, którego dotyczy najnowsze wydanie naszego Pomocnika Historycznego: „Dzieje Niemców. Historia aż nazbyt bogata”. Panel moderować będzie prof. Krzysztof Ruchniewicz, a udział w nim wezmą: prof. Przemysław Wiszewski, prof. Marek Zybura i Martyna Sara Górska oraz publicysta POLITYKI Adam Krzemiński. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 4 października o godz.

Polityka 40.2021 (3332) z dnia 28.09.2021; Do i od Redakcji; s. 99
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.