O Polityce

Uwolnić Poczobuta!

Wizerunek Andrzeja Poczobuta wyświetlony na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wizerunek Andrzeja Poczobuta wyświetlony na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Piotr Molęcki / EAST NEWS

W ostatnią sobotę (25 września) minęło pół roku od dnia, gdy reżim Aleksandra Łukaszenki uwięził Andrzeja Poczobuta, dziennikarza „Gazety Wyborczej” i działacza Związku Polaków na Białorusi. Z tego powodu Fundacja Grand Press zainicjowała akcję #UwolnićPoczobuta, w ramach której w miniony weekend w największych mediach w Polsce pojawiły się materiały o więzionym dziennikarzu.

Do akcji przyłączyły się redakcje: „Gazety Wyborczej”, Wirtualnej Polski, TVN24 i „Faktów” TVN, Radia Zet, Newsweek.

Polityka 40.2021 (3332) z dnia 28.09.2021; Do i od Redakcji; s. 99
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.